Contact met Bultena Verhuur BV

Wilt u in contact komen met Bultena Verhuur BV? Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen of heeft u een vraag? Dan kunt u vrijblijvend contact met ons opnemen. Hieronder vindt u bij wie u waarvoor moet zijn. Twijfelt u? Dan kunt u altijd naar het algemene telefoonnummer van ons bellen of onderstaand contactformulier invullen, dan nemen wij contact met u op.

Contactformulier

Algemene informatie per vestiging

Groningen
Flensburgweg 10A
GRONINGEN
T: 085-4892181
E: planning@bultena.nl

Alphen aan den Rijn
De Schans 31
ALPHEN AAN DE RIJN
T: 085-4892181
E: planningzuidwest@bultena.nl

Berlikum (frl)
Bitgumerdijk 21
BERLIKUM
T: 085-4892181
E: administratie@bultena.nl

Postadres
Postbus 10
9040 AA BERLIKUM

Overige informatie

Algemene informatie
E: administratie@bultena.nl

Administratie
IBAN: NL54ABNA0462296059
BIC: ABNANL2A
BTW: NL818779354B01
KvK nr.: 02047785

Telefoonnummer
Groningen: 085-4892181
Alphen ad Rijn: 085-4892181
Berlikum: 085-4892181

Onze medewerkers

Planning

Groningen
Wietze Bruinsma
E: planning@bultena.nl
M: 06 – 51 61 44 46

Alphen ad Rijn
Ronald Bakker
E: planningzuidwest@bultena.nl
M: 06 – 10 11 00 03

Alphen ad Rijn
Henk van Dienst
E: 
planningzuidwest@bultena.nl
M: 06 – 10 11 00 03

Verkoop & Acquisitie

Karen van Oorschot
E: karen@bultena.nl
M: 06 – 53 72 25 17

Jaap Akkerman
E: jaap@bultena.nl
M: 06 – 82 65 68 00

Henk Thole
E: verkoop@bultena.nl
M: 06 – 83 24 09 95

Vestigingsleiders

Groningen
John Zwerver
T: 
085 – 489 21 81
E: john@bultena.nl
M: 06 – 23 90 05 67

Alphen ad Rijn
Roberto Kronenburg
T: 
085 – 489 21 81
E: roberto@bultena.nl
M: 06 – 10 11 00 03

Berlikum
Jan Yke Algra
T: 085 – 489 21 81
E: janyke@sideriusheftrucks.nl
M: 06 – 53 32 90 12

Administratie

Rommie Miedema-Zijlstra
Bank & personeelszaken
T: 085 – 044 02 01
E: administratie@bultena.nl

Siemen Bloemhoff
Debiteurenbeheer
T: 085 – 044 02 20
E: administratie@bultena.nl

Maaike de Haas-Bokma
Crediteurenbeheer
T: 085 – 044 02 10
E: administratie@bultena.nl

Tjitte Dijkstra
Manager Finance
T: 06 – 30 67 97 95
E: tjitte@bultena.nl

Directeur / Eigenaar

Erik Jansen
E: 
erik.jansen@bultena.nl
M: 06 – 23 27 96 29