Contact met Bultena Verhuur BV

Wilt u in contact komen met Bultena Verhuur BV? Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen of heeft u een vraag? Dan kunt u vrijblijvend contact met ons opnemen. Hieronder vindt u bij wie u waarvoor moet zijn. Twijfelt u? Dan kunt u altijd naar het algemene telefoonnummer van ons bellen of onderstaand contactformulier invullen, dan nemen wij contact met u op.

Contactformulier

Vestigingen

Alphen aan den Rijn
De Schans 31
ALPHEN AAN DE RIJN
T: 085-4892181
E: planningwest@bultena.nl

Berlikum (frl)
Bitgumerdijk 21
BERLIKUM
T: 085-4892181
E: administratie@bultena.nl

Groningen
Flensburgweg 10A
GRONINGEN
T: 085-4892181
E: planning@bultena.nl

Mill
Lijsterstraat 46
5451 XK MILL
T: 085-4892181
E: planningzuid@bultena.nl

Onze medewerkers

Planning

Alphen ad Rijn
Henk van Dienst

E: planningwest@bultena.nl
M: 06 – 10 11 00 03

Alphen ad Rijn
Ronald Bakker
E: planningwest@bultena.nl
M: 06 – 10 11 00 03

Groningen
Wietze Bruinsma
E: planning@bultena.nl
M: 06 – 51 61 44 46

Mill
Ivonne Reijnen
E: planningzuid@bultena.nl
T: 0485 –  45 20 62

Verkoop & Acquisitie

Karen van Oorschot
E: karen@bultena.nl
M: 06 – 53 72 25 17

Jaap Akkerman
E: jaap@bultena.nl
M: 06 – 82 65 68 00

Henk Thole
E: verkoop@bultena.nl
M: 06 – 83 24 09 95

Martijn van Aarle
E
: martijn@bultena.nl
M: 06 – 29 08 11 72

Vestigingsleiders

Alphen ad Rijn
Roberto Kronenburg
T: 
085 – 489 21 81
E: roberto@bultena.nl
M: 06 – 10 11 00 03

Berlikum
Jan Yke Algra
T: 085 – 489 21 81
E: janyke@sideriusheftrucks.nl
M: 06 – 53 32 90 12

Groningen
John Zwerver
T: 
085 – 489 21 81
E: john@bultena.nl
M: 06 – 23 90 05 67

Mill
Toon Vervoort
T
: 085 – 489 21 81
E: toon@bultena.nl
M: 06 – 29 08 11 55

Administratie

Tjitte Dijkstra
Manager Finance
M: 06 – 30 67 97 95
E: tjitte@bultena.nl

Rommie Miedema-Zijlstra
Bank & personeelszaken
T: 085 – 044 02 01
E: administratie@bultena.nl

Siemen Bloemhoff
Debiteurenbeheer
T: 085 – 044 02 20
E: administratie@bultena.nl

Maaike de Haas-Bokma
Crediteurenbeheer
T: 085 – 044 02 10
E: administratie@bultena.nl

Norbert Gijsberts
Administratie Mill
M: 06 – 29 08 11 75
E: norbert@bultena.nl

Directeur / Eigenaar

Erik Jansen
E: 
erik.jansen@bultena.nl
M: 06 – 23 27 96 29