Contact met Bultena Verhuur

Wilt u in contact komen met Bultena Verhuur? Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen of heeft u een vraag? Dan kunt u vrijblijvend contact met ons opnemen. Hieronder vindt u bij wie u waarvoor moet zijn. Twijfelt u? Dan kunt u altijd naar het algemene telefoonnummer van ons bellen of onderstaand contactformulier invullen, dan nemen wij contact met u op.

Contactformulier

Vestigingen

Alphen aan den Rijn
De Schans 33
ALPHEN AAN DEN RIJN
T: 085 – 489 21 81
E: planningwest@bultena.nl

Berlikum (frl)
Bitgumerdijk 21
BERLIKUM
T: 085 – 489 21 81
E: planning@bultena.nl

Groningen
Flensburgweg 10A
GRONINGEN
T: 085 – 489 21 81
E: planning@bultena.nl

Mill
Lijsterstraat 46
MILL
T: 085 – 489 21 81
E: planningzuid@bultena.nl

Onze medewerkers

Planning

Alphen ad Rijn

Ronald Bakker
Ties van Ruiten
T: 0172 – 24 55 32
E: planningwest@bultena.nl

Berlikum/Groningen

Wietze Bruinsma

T: 050 – 549 72 72
E: planning@bultena.nl

Mill

Ivonne Reijnen
Rémon van Schijndel
T: 0485 – 45 20 62
E: planningzuid@bultena.nl

Verkoop & Acquisitie

Karen van Oorschot

Verreikers & Kranen
M:
06 – 53 72 25 17
E: karen@bultena.nl

Martijn van Aarle

Montage & Projecten
M:
06 – 29 08 11 72
E: martijn@bultena.nl

Vestigingsleiders

Alphen ad Rijn
Karen van Oorschot
T: 
085 – 044 02 27
M: 06 – 53 72 25 17
E: karen@bultena.nl

Berlikum
Jan Yke Algra
T: 085 – 044 02 13
M: 06 – 53 32 90 12
E: janyke@sideriusheftrucks.nl

Groningen
John Zwerver
T: 
085 – 044 02 16
M: 06 – 23 90 05 67
E: john@bultena.nl

Mill
Toon Vervoort
T
: 085 – 044 02 29
M: 06 – 29 08 11 55
E: toon@bultena.nl

Administratie

Siemen Bloemhoff
Debiteurenbeheer
T: 085 – 044 02 20
E: administratie@bultena.nl

Maaike de Haas-Bokma
Crediteurenbeheer
T: 085 – 044 02 10
E: administratie@bultena.nl

Norbert Gijsberts
Administratie Mill
T: 085 – 044 02 30
E: administratie@bultena.nl

Tjitte Dijkstra
Manager Finance
T: 085 – 044 02 21
E: tjitte@bultena.nl

Directeur / Eigenaar

Erik Jansen
T:
085 – 04 40 212
E: erik.jansen@bultena.nl